Ús de cookies

Aquest web utilitza 'galetes' per millorar l'experiència de navegació. Si continueu navegant entenem que les accepteu. Més informació


Notícies

Dijous  23.04.2015  06:12

Candidatures municipals eleccions 2015

Men?ame
 

Agullent

Candidatura núm.: 11.
COMPROMÍS PER AGULLENT (COMPROMÍS)

1. JESUS PLA HERRERO
2. ALFRED TORTOSA CHAFER
3. MARIA HERRERO CASANOVA
4. MARIA ANGELES CAMPOS MOLLA
5. PAU MUÑOZ GONZALEZ
6. JOSEP VICENT ESPI CALABUIG
7. MARIA TERESA TEROL GOSALVEZ
8. MARIA SOLEDAD FERNANDEZ SOLER
9. VICENT FRANCESC CERDA BELDA
10. BEATRIZ ALBERT TORRES
11. EDUARD PINTER SOLER
Suplents
1. ROSA MARIA ALBERT GARCIA
2. DAVID ALBERT FERRERO
3. LLÚCIA ROIG TORTOSA
4. JUAN RUBÉN AMO VIDAL
5. MARIA MORA FERRERO
6. VICTOR CERDA TORTAJADA
7. VICENT HERRERO CASANOVA
8. CRISTINA ESPI TEROL

Candidatura núm.: 34.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. MONICA CHORQUES ESPI
2. GERMAN SANCHIS GRAMAGE
3. ANA MARIA RODRIGUEZ MONTORO
4. DAVID FERRI SERRANO
5. ELENA FERRI ESPI
6. JOSE ANGEL FUSET GENOVES
7. FRANCISCO JOSE PLA GARCIA
8. FRANCISCO JAVIER BELDA BARRULL
9. GABRIEL CALABUIG BARROSO
10. BIENVENIDO APARICIO JAEN
11. MARIA PILAR GALBIS GISBERT

Candidatura núm.: 42.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. PATRICIA MOLLA VALLS
2. CRISTOBAL LARA MONTERO
3. MARIA JOSE SOTO SANCHEZ
4. DOMINGO LANGA CANET
5. VICENTE JARDI LLOPIS
6. LUIS MIGUEL DE LA FUENTE ARCOS
7. MARIA MILAGROS MICO CUQUERELLA
8. ADRIAN PALMER CATALA
9. JUAN MANUEL MURRIA VILLANUEVA
10. MARIA JOSE LABRANDERO CERRILLO
11. PATRICIA FOS PÉREZ

Aielo de Malferit

Candidatura núm.: 33.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. JUAN RAFAEL ESPI MOMPO
2. ARACELI BELDA VILA
3. MARIA DOLORES CASTELLS PENALBA (Independent)
4. ANGELES MARTI BATALLER
5. JOSE RICARDO CLIMENT VILA (Independent)
6. ADELA JUAN BELDA (Independent)
7. FRANCISCO PASCUAL ORTIZ
8. ERIC NADAL MIRA
9. MARIA DEL CARMEN GASSO SATORRES
10. MARINA SERRANO PASCUAL (Independent)
11. JOAN ESPI MOMPO (Independent)
Suplents
1. JUAN MIGUEL SOLER CALATAYUD (Independent)
2. ANTONIA MARIA ARANDIGA SANCHO (Independent)

Candidatura núm.: 36.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. JOSE LUIS JUAN PINTER
2. RAFAEL JOAQUIN EGEA BATALLER (Independent)
3. ARANZAZU JUAN JUAN (Independent)
4. MARIA ISABEL VICENT FERRI
5. ADELA PENALBA BARBER (Independent)
6. BIENVENIDO EGEA VIDAL
7. ANDREU MARTI GIMENO
8. SUSANA BATALLER VIDAL
9. JOSEFA MARCHIRANT BARBER
10. FRANCISCO JAVIER MONTOYA VILLENA
11. ESTELA ALBERT BORDERIA
Suplents
1. SARA VICENT BELDA
2. MATILDE FORNES SANZ
3. JUAN MANUEL BELDA MORANT

Aielo de Rugat

Candidatura núm.: 1.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. AMPARO ISABEL SANJUAN FERRER
2. ESTHER ORTEGA BORDERIA
3. DAVID SALVADOR ESCALANTE MIRALLES

Candidatura núm.: 2.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. JAIME SOLER TODOLI
2. JUAN MIGUEL SANCHIS JUAN
3. NAIRA CASTELLO JUAN
4. SERGIO PERELLO BLANQUER
5. MARIA REMEDIOS VIDAL ALBORCH



Albaida

Candidatura núm.: 2.
ESQUERRA UNIDA PAÍS VALENCIÀ: ACORD CIUTADÀ (EUPV:AC)

1. José Ramón Tormo Porta
2. Maria Inmaculada Guillem Salvador
3. Matias Denis Cácaro
4. Maria Carmen Quilis Navarro
5. Josep Ramon Quilis I Navarro
6. Immaculada Nacher I Codina
7. Miguel Vazquez Bodi
8. Carol Felipe Guillem
9. Rafael Navarro Pla
10. Nilda Gabriela Denis Baez
11. Pedro Miguel Cerrillo Jimenez
12. Antonio Tormo Boix
13. Rosario Gironés Llopis
Suplents
1. Vicente Albert Diaz

Candidatura núm.: 9.
COMPROMÍS PER ALBAIDA (COMPROMÍS)

1. JOSEP ANTONI ABERT I QUILIS
2. LUCIA COMPANY TORMO
3. BEATRIZ COSTA SEGURA
4. JOSEP ESPLUGUES MARRAHI
5. SERGI ALBERT I TEROL
6. PEDRO GIL VINADER
7. MARIA ANGELES SALOM GUILLEM
8. CANDID IGNACI PENALBA PEIRO
9. NURIA TORMO VILA
10. JOSEP MANUEL JUAN JORDA
11. HECTOR GABRIEL VIDAL PORTA
12. ALEJANDRO QUILIS MOSCARDO
13. MARIA DOLORES SOLER ESPLUGUES
Suplents
1. JUAN ANTONIO UREÑA PONT
2. MARTA GONZALEZ PORTA
3. VICENT GOMEZ PLA
4. JOAN ANTONI SOLER I COSTA
5. MARIA JOSE DESCALS CAMARASA

Candidatura núm.: 14.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. EVA MARÍA TORMO GUILLEN
2. JOSEP VICENT BODI QUILIS
3. JOSE VICENTE PENADES ALBERT
4. VICENTE RUIZ BATALLER
5. NURIA MOSCARDO SOLER
6. DANIEL CARDO TORMO
7. CRISTINA VILA DESCALS
8. VICENTE RUIZ BATALLER
9. VERONICA MARY SEYMOUR FARR
10. ESTHER MOLLA INSA
11. MARIA ANGELES BELDA VILA
12. VICENT ALBERT COMPANY
13. JOAN BODI QUILIS
Suplents
1. RAMON YAGO ALBERT
2. RAFAEL JUAN MARTINEZ SEGRELLES
3. MARIA ROSARIO ALBERT VAÑO


Candidatura núm.: 31.
UNIÓN DE CIUDADANOS INDEPENDIENTES PROGRESISTAS (UCIP)

1. JOAN ANTONI JUAN PERONA
2. JOSÉ JAVIER VILA TORTOSA
3. MARÍA LUISA PLÁ TORMO
4. DAVID VILA TORTOSA
5. ANA MARÍA CERDÁ MOLLÁ (Independent)
6. SALVADOR TOMÁS ALFONSO
7. INMACULADA LORENTE MARTÍNEZ
8. JOSEFA ESCRIVÁ BLANQUER
9. JOSÉ ANTONIO RODRÍGUEZ BAUTISTA
10. ISABEL SEGRELLES VEGARA (Independent)
11. SANDRA MARRAHÍ COBO (Independent)
12. PAULA LÓPEZ ALONSO (Independent)
13. FRANCISCO TOMÁS MATEU (Independent)
Suplentes
1. JUAN LUÍS PLÁ TORMO

Candidatura núm.: 45.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. LUCIA SANCHIS MARTINEZ
2. ROSA MARIA PONS BENEYTO
3. JOSE JAVIER MARTINEZ MARTINEZ
4. ALICIA MANCHEÑO MOMPO
5. RAFAEL REIG PONT
6. RUTH BONET DE LA ASUNCION
7. ROBERTO GRAS BELLVER
8. NOELIA CUESTA BLANQUER
9. FRANCISCO CALATAYUD TORMO
10. CESAR SOLER TORMO
11. TOMAS NACHER SOLER
12. JOAQUIN SARRIO FRANCES
13. MARIA LUISA VALLES ORIOLA
Suplents
1. FLORIAN GASPAR CALABUIG GANDIA

Alfarrasí

Candidatura núm.: 18.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. Don FEDERICO VIDAL MARTINEZ
2. Don MARIO LINARES NAVARRO
3. Don JOSE MIGUEL ROMERO ORRICO
4. Doña PURIFICACIÓN MONZÓ LÓPEZ
5. Don ALEJANDRO ESTEVE BENEYTO
6. Don FELIPE TORRENT PEREZ
7. Don MARIO GONZALEZ GALLARDO
8. Doña VERÓNICA ANAYA VAÑÓ
9. Doña JUANA SOLER ÚBEDA
Suplents
1. Don JAUME CALDUCH TOMÁS
2. Don MIGUEL ÁNGEL IBÁÑEZ CALERO

Candidatura núm.: 83.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. Don MARCOS UBEDA VIDAL
2. Don SAMUEL EMILIO ALBIÑANA SOLER
3. Doña MARIA BATALLER CALVO
4. Don EDUARDO SANCHIS MARTINEZ
5. Don FRANCISCO ESTEVE VALLES
6. Don DANIEL GARCIA RIBERA
7. Don JAVIER UBEDA ASES
8. Doña MARGARITA UBEDA BARBERA
9. Doña ROSA ADELINA VIDAL LLORENS
Suplents
1. Don JOSE ENRIQUE MIGUEL VIDAL MONZO
2. Doña SONIA DASI MARTINEZ
3. Doña MARIA LUZ UBEDA GARCIA

Atzeneta d'Albaida

Candidatura núm.: 25.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. LUIS GARCIA GIMENEZ
2. JUAN VICENTE SOLER SORIANO
3. ESTER ESPLUGUES GRAS
4. JOSE QUILIS FERRER
5. MARIA EMILIA SOLER SATORRES
6. JULIA SOLER TORMO
7. GEMA TORMO SOLER
8. MARIA LOURDES TORMO SEMPERE
9. JUAN SALVADOR TORREGROSA BALLESTER

Candidatura núm.: 38.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. JOSE HERMENEGILDO DESCALS GUERRERO
2. FERNANDO FERRI VAÑO
3. CONCEPCION RUBIO ASES
4. JOSE VAYA RUBIO
5. JUAN ESPI MOLINA
6. JUAN VICENTE NACHER LLORENS
7. ROSA TERESA FERRI VAYA
8. JUAN ANTONIO SEMPERE PEREZ
9. ANTONIO FERRI MOLINA
Suplents
1. MARIA DOLORES NACHER RUBIO
2. GLORIA PLA ROSES
3. JOSE ANTONIO DESCALS MOLINA



Bèlgida

Candidatura núm.: 16.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. DIEGO IBAÑEZ ESTARELLES
2. ANGEL CALATAYUD SOLER
3. MARIA BOIX GARCÉS
4. VICENT MOLLA LUNA
5. ANTONIO ANGEL ORTOLÁ PÉREZ
6. AMPARO GOMEZ MARTÍ
7. NOELIA VIDAL CALATAYUD
Suplents
1. MARIA FRANCISCA TOMAS CASTRO
2. CRISTINA APARICI GARCIA
3. JOSE RICARDO BOIX BERNABEU

Candidatura núm.: 26.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. ISIDRO TORMO QUILIS
2. PAULA PONS SOLER
3. JUAN BAUTISTA ESCRICH PALACI
4. JUAN BAUTISTA SOLER RUFINO
5. FACUNDO CHAFER MARTI
6. CAROLINA ALFONSO BOIX
7. JOSE MARIA MAHIQUES MARTINEZ
Suplents
1. MARIA DOLORES SOLER JUAN
2. CARLOS JULIA GINER

Bellús

Candidatura núm.: 85.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. Doña SUSANA NAVARRO FERRANDO
2. Don JOSE PEREZ FERNANDEZ
3. Doña ANA HUGUET ESPARZA
4. Don MIGUEL VILAR PASTOR
5. Doña MARIA CARMEN TUDELA RAMIREZ
6. Don BASTIAN GOMAR MARTI
7. Don ANTONIO MARTI MARTI
Suplents
1. Don VICENTE JESUS GUERRERO CATALA
2. Don SALVADOR MONZO REMIREZ
3. Don PEDRO JUAN BRIZ LOPEZ
4. Don MARIA DOLORES NAVARRO FERRANDO

Candidatura núm.: 133.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. Doña ROSA GARCÍA PLA
2. Don ANTONIO VELASCO VILLANUEVA
3. Don VICENTE PABLO PITARCH TORRES
4. Don MIGUEL ÁNGEL ACITORES VILLENA
5. Don FRANCISCO LEOPOLDO BUENO PARDO
6. Doña MATILDE VALLDECABRES ROMERO
7. Don FRANCISCO JAVIER CAÑIZARES CARA


Beniatjar

Candidatura núm.: 27.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. FRANCISCO GINER MONZO
2. JUAN MANUEL SEMPER CALATAYUD (Independent)
3. RUBEN SAMPIO PONS
4. JOSE FRANCISCO SAMPIO GINER (Independent)

Candidatura núm.: 32.
GENT PER BENIATJAR (AEGPB)

1. RAQUEL CALATAYUD BATALLER
2. ISABEL SAMPIO PONS
3. JOSE MARIA BAÑULS GOMAR
4. JUAN RAMON FUENTES PEREZ

Candidatura núm.: 43.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. MARC GOMAR CALATAYUD

Benicolet

Candidatura núm.: 1.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. AGUSTIN ALBORCH MARTINEZ
2. ERNESTO PRATS PEIRO
3. DIEGO ALBORCH PRATS
4. DENIS BLAS NUÑEZ
5. REMIGIO FERRER FUSTER
6. MIGUEL CATALA CATALA
7. YESSICA MARIA BLASCO LOPEZ

Candidatura núm.: 2.
COMPROMÍS PER BENICOLET: COMPROMÍS (COMPROMÍS)

1. LLÚCIA GREGORI CATALÀ (COMPROMÍS)
2. ÀNGEL CANET CATALÀ (COMPROMÍS)
3. ROSA MARIA CANET ALBORCH (COMPROMÍS)
4. LLORENÇ GREGORI GRAU (COMPROMÍS)
5. NÚRIA TORREGROSA PRATS (COMPROMÍS)
6. MIGUEL ÁNGEL CATALÀ CLIMENT (COMPROMÍS)
7. JOAN CARLES CLIMENT CANET (COMPROMÍS)
Suplentes
1. ANTONIO NÚÑEZ ARLANDIS (COMPROMÍS)
2. FIDEL CLIMENT BOLINCHES (COMPROMÍS)
3. ISABEL CHIPIER PRATS (COMPROMÍS)

Candidatura núm.: 3.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. MATEO PRATS CASTELLO
2. JOSE MANUEL BOSCA MARTINEZ
3. MARIA INMACULADA LLOPIS GILABERT
4. JUANA SIGNES CANO
5. TANIA MARIA CLIMENT UREÑA
6. JORGE CLIMENT CATALA
7. VICENTE JOSE CANET SOLER
Suplents
1. VICENTE PRATS GILABERT
2. JUAN ELISEO CATALA CATALA

Benigànim

Candidatura núm.: 73.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. MARÍA AMPARO CANALS SENABRE (Independent)
2. CRISTÓBAL BARCELÓ MARTÍNEZ (Independent)
3. CONXÍN MOSCARDÓ VAÑÓ (Independent)
4. ANTONI TUDELA SALVADOR (Independent)
5. ARANTXA BELLVER ALBADALEJO (Independent)
6. JOSÉ MIGUEL CHÁFER CATALÁ (Independent)
7. VERÓNICA ESTORNELL PALOMARES (Independent)
8. JUSTO FERRER CAIROLS (Independent)
9. MARÍA TORMO ALBIÑANA (Independent)
10. INMACULADA PLA PICÓ (Independent)
11. ENCARNA FUENTES CAMPOS (Independent)
12. JUAN CARLOS SANZ ALABORT (Independent)
13. EWA MARGIT NAGY NAGY (Independent)
Suplents
1. JOAQUÍN ANTONIO BENAVENT LANGA (Independent)
2. FÁTIMA FREIJE RUEDA (Independent)
3. JOSÉ LLOPIS MOSCOSO (Independent)

Candidatura núm.: 81.
COMPROMIS PER BENIGANIM : COMPROMIS (COMPROMIS)

1. JOAN SANCHIS MUÑOZ (COMPROMIS)
2. JOSEP ENRIC CALERO MARTI (COMPROMIS)
3. TATIANA LOPEZ SEGURA (COMPROMIS)
4. PILAR ALABORT PLA (Independent)
5. RICARDO GARCIA CISCAR (COMPROMIS)
6. MARIA CARMEN ALABORT HONRUBIA
(COMPROMIS)
7. FERRAN LLARIO SEMPERE (COMPROMIS)
8. MARIA AMPARO TORMO ALBERT (Independent)
9. VICENT MURILLO TUDELA (COMPROMIS)
10. RAUL OLTRA BENAVENT (Independent)
11. CARMEN PILAR MUÑOZ LOPEZ (COMPROMIS)
12. JUAN ANTONIO MURILLO BENAVENT (COMPROMIS)
13. ANTONIO PARDIÑAS VIDAL (COMPROMIS)
Suplents
1. CELIA BURGOS VAÑO (COMPROMIS)
2. JUAN SANCHIS CUQUERELLA (COMPROMIS)

Candidatura núm.: 115.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. JAVIER SALA MOSCARDO
2. NICOLAS VILA CASTELLO
3. MARIA INES MOLLA PLA (Independent)
4. JUAN ANTONIO LLOPIS ALABORT (Independent)
5. MARIA ANGELES BENAVENT GALLEGO
(Independent)
6. TRANSITO LLARIO MOSCARDO
7. JORDAN MORENO MARCHIRANT (Independent)
8. INES TUDELA PASTOR
9. MARIA TERESA SEMPERE MAYOR
10. MIGUEL BOLUDA SEMPERE
11. MIGUEL TUDELA TUDELA
12. MARIA PILAR LLARIO ALMIÑANA
13. MARIA CARNONELL MOLLA
Suplents
1. JUAN ANTONIO LLARIO VALERA
2. MARIA JESUS HERRERO RIOS
3. INES MORILLO BENAVENT
4. IGNACIO BERNARDINO LLARIO GONZALEZ


Benissoda

Candidatura núm.: 18.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. ANTONIO ESPI FERRI
2. VICENTE LUIS ESPADAS GUEROLA
3. LAURA PEREZ LLORET
4. VICENTE NACHER MARTINEZ
5. VICENTE ROSES MORANT
6. ROSA MARIA GARCIA FERRI
7. JOSE JAVIER FERRERO SARRIÓ
Suplents
1. VICENTE JOSE ALCANTARA VAYA
2. JUAN FERRI ESPI

Candidatura núm.: 48.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. JOSE MIGUEL LLUCH ROIG
2. MANUEL CARBO SOLER (Independent)
3. ANTONIO VICENTE CERDA RIBERA
4. CONCEPCION LLUCH ESPI
5. RUBEN CERDA ROIG
6. MARIA TERESA MOSCARDO VILA
7. JOSE MANUEL ROIG ROIG

Benisuera

Candidatura núm.: 114.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. ANTONIO RAMON PEREZ-SANCHIS ESTAL
2. ERNESTO GOMEZ GOMEZ
3. ALEJANDRO MONTANER FORT
4. FLORENCIA MARTIN MEDIAVILLA
5. MARIA TERESA CARRERES GARGALLO

Candidatura núm.: 134.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. ANTONI SOLER VILA
2. JOSEFA ABAD GÓMEZ
3. PILAR MARTÍNEZ GARCÍA
4. LUIS FEDERICO CARBÓ VÁZQUEZ
5. PEDRO LÓPEZ ALEJO



Bocairent

Candidatura núm.: 13.
COMPROMÍS PER BOCAIRENT (COMPROMÍS)

1. MANEL DELGADO SANCHIS
2. ALICIA BLASCO VAÑO
3. DOLORES FRANCES MORANT
4. VICTOR VAÑO PEIDRO
5. ADELAIDA FERRE TORTOSA
6. ADRIAN CALABUIG LLOBREGAT
7. ROBERT DOMENECH VIDAL
8. TERESA BELDA CRESPO
9. JOAN MOLINA VAÑO
10. BEGOÑA MESTRE CASTELLO
11. JOSEP GISBERT MOLINA
Suplents
1. JOSEP PASCUAL BENEYTO

Candidatura núm.: 17.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. JOSEP VICENT FERRE DOMÍNGUEZ
2. NOELIA VAÑO SANCHIS
3. JOSE MARIA BENEYTO MICO
4. BEGOÑA PERIGÜELL MOLINA
5. XAVIER MOLINA MARTI
6. MARIA LUZ PASCUAL SOLER
7. JAUME MARTINEZ BELDA
8. CRISTINA RODRIGUEZ BLÁZQUEZ
9. SANDRA SISTERNES BENEYTO
10. JOSEP MARIA MOLINA MOLINA
11. VANESA DOMENECH MORAN
Suplents
1. JUAN BAUTISTA SANTONJA COLOMER
2. MARIA CARMEN GIMENO ALBERO
3. VICENTE BENEYTO JUAN

Candidatura núm.: 22.
CERCLE BOCAIRENT (AECB)

1. FRANCISCO PARDO MARTINEZ
2. FRANCESC MOLINA PEREZ
3. LLUIS BODI BELDA
4. MARIA CARMEN TUDELA TUDELA
5. ANTONIA GARCIA PASTOR
6. BENJAMI BERNAT SILVESTRE
7. JOAN CALVO VIDAL
8. ISABEL GARCIA PASTOR
9. MARIA TERESA GANDIA FERRE
10. JUANA BERNAL MUÑOZ
11. VICENT BLAI BENEYTO MOLINA

Candidatura núm.: 28.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. ANTONIO BELDA MARTINEZ
2. JOSE LUIS PASCUAL COLOMER
3. REMEDIOS FRANCES FRANCES
4. MARTIN PEREZ VAÑO
5. ADELA VAÑO FRANCES
6. JUAN BAUTISTA SANCHIS FERRE
7. MARIA JOSEFA BELDA PALLARES
8. ROSA MARIA FERRE COLOMER
9. JORDI SANTONJA BENEYTO
10. ANA BELEN ALEDO MARTINEZ
11. SERGIO EXPOSITO VAÑO
Suplents
1. SILVIA CALATAYUD MIRA
2. JOSE RAMON TORMO LOPEZ
3. TERESA ASENSIO BELLVER



Bufali

Candidatura núm.: 19.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. ESTEFANIA MOLLA CAMARASA
2. REGINA CANET BENAVENT
3. MARIA TERESA MOLLA CAMARASA
4. ISAAC SORIA TALAVAN

Candidatura núm.: 29.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. JUAN SALVADOR JORDA OLCINA
2. JUAN CARLOS BATALLER DESCALS
3. ANGEL FITA MICO
4. EVA MARIA VAÑO BATALLER


Carrícola

Candidatura núm.: 20.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. SUSANA CHAFER NACHER (Independent)
2. JUAN LUIS BLASCO CHAFER (Independent)
3. ESTEBAN CHAFER SEGRELLES (Independent)

Candidatura núm.: 50.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. RAFAEL NADAL ABAD
2. ALEJANDRO CONCA GANDIA
3. MARINA CLIMENT GOMEZ

Castelló de Rugat

Candidatura núm.: 1.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. ANTONIO ESQUINAS MARTINEZ
2. MACARENA COPOVI BATALLER
3. HECTOR SOLER TARRASO
4. FRANCISCO JOSE GOMEZ PEREZ
5. RICARDO PASTOR CARBONELL
6. NURIA ESCRIVA BATALLER
7. JUAN ENRIQUE BENAVENT VIDAL
8. LAURA MARTI ROVIRA
9. ANTONIO SANTA INES BELDA
10. ROSA ENCARNA FUSTER LORENTE
11. VICENTA BOSCA LORENTE
Suplentes
1. Mª REMEDIO RAIDA BORONAT
2. DOLORES CHAFER COLLADO

Candidatura núm.: 2.
COMPROMÍS PER CASTELLÓ DE RUGAT: COMPROMÍS (COMPROMÍS)

1. PASCUAL SANJUAN SAINZ (COMPROMÍS)
2. DAMIÁN MARTÍNEZ SOLER (COMPROMÍS)
3. FERNANDO BAÑULS GIL (COMPROMÍS)
4. FRANCESC MONTELL CLIMENT (COMPROMÍS)
5. ÀNGELA CAMARENA COPOVÍ (COMPROMÍS)
6. CONSTANTINO PASTOR CARBONELL (COMPROMÍS)
7. JESÚS ORTS ROVIRA (COMPROMÍS)
8. RAMON SANJUAN SEGUÍ (COMPROMÍS)
9. ISABEL CAMARENA COPOVÍ (COMPROMÍS)
10. MÍRIAM MARTÍ RODAS (COMPROMÍS)
11. SALVADOR CHÁFER AGUILAR (COMPROMÍS)
Suplents
1. DAVID GIL CLIMENT (COMPROMÍS)
2. EVA ESCRIVÀ GARCIA (COMPROMÍS)

Candidatura núm.: 3.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. DANIEL BATALLER GARCIA
2. ANA ESTEVEZ FENOLLAR (Independent)
3. CARLOS TEROL LORENTE
4. MARIA AMALIA MORENO LORENTE
5. JORDI GIL FAUS (Independiente)
6. MARIA ISABEL RAMON ALMIÑANA
7. JOAQUIN GRAU BATALLER
8. MARIA DE GRACIA CLIMENT GOMEZ
9. MARIA DOLORES MONZO ESCRIVA
10. JOAN BATALLER MIÑANA
11. ANA NAVARRO VIDAL
Suplents
1. MARIA EDELMIRA ESTEVEZ CALABUIG
2. ALEJANDRO TEROL CAMARENA
3. DAVID ROMAN MOMPO BORONAT


Fontanars dels Alforins

Candidatura núm.: 12.
COMPROMÍS PER FONTANARS DEL ALFORINS (COMPROMÍS)

1. JULIO BIOSCA LLIN
2. ROSALIA SOLER SANCHIS
3. MARIA ANGELES BENEYTO FRANCES
4. BEATRIZ DOMENECH FITA
5. INMA REVERT PASTOR
6. SERGIO BORDERA UBEDA
7. MIQUEL SORIANO I SARRIO
Suplents
1. AIDA CALABUIG DOMENECH
2. CRISTINA CALATAYUD MICO

Candidatura núm.: 35. P
ARTIDO POPULAR (P.P.)

1. VICENTE RIBERA LLADOSA
2. ALBERTO SEGURA UBEDA (Independent)
3. RAFAEL CALABUIG BIOSCA (Independent)
4. JOSE MICO FRANCES
5. MERCEDES SANZ SANCHIS (Independent)
6. MARIA VIRTUDES RIBERA TOLSA
7. RAFAEL MANUEL MICO PEREZ
Suplents
1. ALVARO RIBERA CALABUIG (Independent)
2. JOSE MARIA BENEITO MICO

Candidatura núm.: 40.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. ENRIQUE BATALLER SANCHEZ
2. MARIA PILAR SANCHIS BURGOS
3. MARIA CARMEN ANTEQUERA VERDEGUER
4. RAFAEL BENEYTO REVERT
5. JOSE MARIA LANGA CANET
6. VICENTE ESTORNELL ESTORNELL
7. SABINA PASCUAL MONTAGUDO

Guadasséquies

Candidatura núm.: 87.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. MARIA CARMEN VIDAL VALLES
2. MARIA ANGELES VIDAL ANDRES (Independent)
3. CARLOS BODAS COSTALES (Independent)
4. RITA KIKTINAVICIUTE ANDRES (Independent)
5. SALVADOR CLIMENT BATALLER (Independent)
6. ROSARIO MARIA SANCHIS SOLER (Independent)
7. DIEGO LOPEZ MOSCARDO (Independent)
Suplents
1. PEDRO JOSE ESPARZA VALLES (Independent)
2. AMADO RAMON VIDAL MARI (Independent)

Candidatura núm.: 136.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. ROMUALDO PERIS GARCÍA
2. JOSÉ SANTAMARÍA LAZARO
3. ANNA MARÍA CABALLERO COSTA
4. MERCEDES CABALLERO HUESO
5. RICARDO CAMPOS FERNÁNDEZ
6. CELESTE GARCÍA ESTARLICH
7. GUSTAVO CASAL ARDINES

Llutxent

Candidatura núm.: 1.
UNITAT PER LLUTXENT: ACORD CIUTADÀ (UxL:AC)

1. Jose Estornell Catalá (Independent)
2. Gabriel Canet Estornell (EUPV)
3. Marta Catalá Estornell (PSPV)
4. Diego Canet De La Asuncion (PSPV)
5. Amparo Blas Nuñez (EUPV)
6. Cristina Canet Catala (Independent)
7. Daniel Ferrando Santosjuanes (PSPV)
8. Maria Nelida Langa Codina (Independent)
9. Maria Rosario Bosca Aranda (PSPV)
10. Jose Domingo Canet Marti (EUPV)
11. Eladio Jose Murillo Company (Independent)
Suplents
1. Federico Canet Navarro (PSPV)
2. Alba Canet Marti (Independent)
3. Juan Mahiques Bosca (EUPV)

Candidatura núm.: 2.
GENT DE LLUTXENT (GdLLUTXENT)

1. HONORI ESTORNELL HUGUET
2. TERESA ESTORNELL CANET
3. MARIA JOSE JARA ALTET
4. DOMINGO CONTRERAS MARTI
5. DOMINGO SAMPEDRO ESTORNELL
6. JOAQUIN MARTI MAHIQUES
7. LUCIANA PEREZ LOPEZ
8. DOMINGO MAHIQUES MARTI
9. RICARDO PEREZ GARCIA
10. MARI CARMEN CALABUIG NAVARRO
11. MARIA DELFINA ESTORNELL RIBELLES
Suplents
1. JOSE PEREZ ZARAGOZA

Candidatura núm.: 3.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. AMPARO AYAPE DURA
2. TERESA CAMARENA SANFELIX
3. VICTORIANO MAHIQUES CANET
4. ISABEL PEREZ RIBELLES
5. CESAR RAMON MOSCARDO
6. JOAQUIN ESPI MORALES
7. JOSE BENJAMIN CANET PRATS
8. CLARA ARANDA BENAVENT
9. VICENTE JIMENEZ GARCIA
10. EVA MARIA RIBELLES BENAVENT
11. VICENTE BENAVENT SALVADOR
Suplents
1. JOSE CANET BENAVENT
2. JUAN DANIEL CANET LANGA


Montaverner

Candidatura núm.: 10.
COMPROMÍS PER MONTAVERNER (COMPROMÍS)

1. JULI JUAN SORIANO
2. MOISES VIDAL ARNEDO
3. MONICA FERNANDEZ ORTOLA
4. JOSEP SANCHIS QUILIS
5. EMMA UBEDA PLA
6. ROSA MARIA MARTINEZ NAVARRO
7. DOLORS BENAVENT QUILIS
8. XAVIER PEIRO CARBO
9. MARIA TERESA SAEZ FERRI

Candidatura núm.: 21.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. JOAN JOSEP CHORNET SOLER
2. MARIA DOLORES ANDRES PONS
3. MATILDE SOLER UBEDA
4. REGINO ALMENDROS VIDAL
5. MARIA MARTINEZ SANZ
6. ESTER SANFELIX SERRA
7. RICARDO CHAFER ASES
8. SHAILA GRANERO SORIANO
9. LUIS CARBO GANDIA
Suplents
1. MARIA BELEN ESTEVE PINA
2. AURELIO VIDAL MICO

Candidatura núm.: 46.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. ELISA AMPARO ROSES CATALA
2. JORGE BOLUDA BELLVIS
3. HECTOR COLL BRAVO
4. CECILIA ILUMINADA LOPEZ ESTRUCH
5. IGNACIO JOSE MONTON PEREA
6. IVONNE CROMBET TAMAYO
7. RAMON SANZ CAMARASA
8. BEATRIZ PEREZ PASCUAL
9. LAURA MONZO SANZ
Suplents
1. SERGI TOMAS DE ROSELLO
2. ANTONIO MOSCARDO BRAVO
3. VICENTE GERMAN AGULLO ALFONSO
4. ENRIQUE FERRI SANJOSE

Montitxelvo


Candidatura núm.: 1.
X MONTITXELVO (X MONTITXELVO)

1. JOSEFINA TERESA POU FAUS (Independent)
2. JOSÉ GOMAR PRATS (Independent)
3. LORENA CATALÀ VIDAL (Independent)
4. ANA MARIA PALAU GOMAR (Independent)
5. ANGELES VICEDO ESCRIVA (Independent)
6. ANGELES JOSEFA RICART SOLER (Independent)
7. DAVID BATALLER SOLER (Independent)
Suplents
1. SONIA CARRILLO CLIMENT (Independent)
2. ENRIQUE CORTELL CASTELLÓ (Independent)
3. JOAN JOSEP PAYÀ PEIRÓ (Independent)
4. JOSÉ CLIMENT CLIMENT (Independiente)
5. FRANCISCO MIRET PASCUAL (Independent)
6. MARIA ENCARNACIÓN CLIMENT PASCUAL (Independent)
7. ALMUDENA MARTÍ MORANT (Independent)

Candidatura núm.: 2.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. CRISTIAN SANCHIS RUBIO
2. VENTURA VILARRASA SETUAIN
3. JOSE LORENTE FEMENIA
4. TERESA LORENTE PEREZ
5. ELEUTERIO SANCHEZ PEREZ
6. SUSANA MILAGROS APP LUJAN
7. IRIS APP LUJAN

L'Olleria

Candidatura núm.: 7.
COMPROMÍS PER L´OLLERIA (COMPROMÍS)

1. JULIÀ ENGO FRESNEDA
2. RUTH MARTINEZ SOLER
3. ENRIQUE SUCH GRAU
4. GLORIA MICO SUCH
5. VICENT ALBIÑANA MOMPO
6. J. ÀNGEL CANO MATEU
7. GEMMA VIDAL CERDA
8. ROSA PAULA VADILLO
9. VICENT PONS VIDAL
10. JOSEP GRAMAGE BORRAS
11. RAFAEL VILA MICÓ
12. JOSEFA MIÑANA ALBERO
13. JOAN JOSEP ALBINYANA I GIL
Suplents
1. JOAN ANTONI MORANT BORRAS
2. NIEVES BORRAS ENGO
3. ÁGUEDA MICO MICO

Candidatura núm.: 39.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. HECTOR SUCH VIDAL
2. DAVID MILLAN SOCÍAS
3. JUAN JOSE BLANCO GARCIA
4. DESIRÉE GARCIA RAMIS
5. SONIA GARCIA SANTOS
6. OSCAR SALAMANCA
7. FELIPE SALAMANCA SOTOS
8. PILAR BORRAS CASANOVA
9. VICTOR SAHUQUILLO ALBIÑANA
10. MARIA DOLORES LOPEZ GIL
11. RAFAEL JAVIER MOMPO SANZ
12. PATRICIA SALAMANCA SANCHEZ
13. GEMMA GARCIA SANCHEZ
Suplents
1. JUAN ANTONIO REQUENA SANCHIS

Candidatura núm.: 44.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. JOSE VIDAL OLTRA
2. JAVIER ALBERO MARTÍNEZ
3. MARIA ISABEL MONPO MICO (Independent)
4. RAMON VIDAL SOLER
5. GEMA BORRAS JUAN
6. JOSE VICENTE GINER VIDAL
7. JUAN RICARDO RUANO CORTS
8. ROSA MARIA BLASCO CLIMENT
9. MARIA HORTENSIA MICO CANO (Independent)
10. TERESA BORRAS PAULA (Independent)
11. MARIA VICTORIA CORTES CORTES
12. FRANCISCO GRAU MICO
13. AMPARO SEMPERE BENEYTO
Suplents
1. VICENTE VILA ALBIÑANA
2. MILAGROS BORRAS BLASCO
3. ELISA VIDAL DELGADO



Ontinyent

Candidatura núm.: 1.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. JORGE RODRIGUEZ GRAMAGE
2. REBECA M. TORRÓ SOLER
3. JOAN SANCHIS CAMBRA
4. MARIA VIRTUDES GONZÁLEZ HERNÁNDEZ
5. MANUEL CUESTA RUBIO
6. VIRTUDES GUILLEN SANCHIS
7. JUAN PABLO ÚBEDA MESTRE
8. MATILDE FRANCES AMAT
9. OSCAR BORRELL MORANT
10. MARIA ROSARIO GANDIA BORONAT
11. JAIME DAVID PERIS PASCUAL
12. PATRICIA FOLGUERAS FUENTE
13. ALEJANDRO BORRELL BAS
14. DAYSI KATHERINE USHIÑA SIMBA
15. JOSE PLA BARBER
16. MARIA EUGENIA GRAMAGE GALBIS
17. JOSE LUIS GINER LACOSTA
18. MARIA ANGELES MORA FERRERO
19. RAFAEL ALONSO ALBUIXECH
20. ANA MARIA MENGUAL SAN ESTANISLAO
21. JOSEP GANDIA PLA
Suplents
1. MARIA CORTÉS MENGUAL
2. JUAN FRANCISCO GUERRA GARCIA

Candidatura núm.: 3.
CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C's)

1. SERGIO RAMIRO CAIROLS
2. JUAN REVERT FUSET
3. ANA MALPARTIDA TORTOSA
4. JUAN MANUEL MARTÍNEZ MORIÓ
5. MARÍA JOSÉ GARCÍA CAMBRA
6. JOSEP MARÍA MORA MONTELL
7. AZAHARA TORRES HURTADO
8. FRANCISCO ARTURO MALPARTIDA DEL VALLE
9. JOSÉ LUIS TEROL VIDAL
10. NOEMÍ CÓRDOBA HUALDE
11. DANIEL VIDAL SOLER
12. MARÍA JOSÉ LIÑANA ALBERO
13. MARÍA MERCEDES SOLER MATAIX
14. SANTIAGO TORTOSA CAIROLS
15. RAQUEL GRAMAGE FERRI
16. JOSÉ FRANCISCO MIRA PASCUAL
17. JUAN VICENTE BERNABEU PULLER
18. MARÍA ISABEL HURTADO REYES
19. CARLOS GIRONÉS SANCHIS
20. NATALIA FRANCÉS NÚÑEZ
21. MARÍA ÁNGELES TORTOSA MOYÁ
Suplents
1. ANTONIO TORRES RENGEL


Candidatura núm.: 6.
COMPROMÍS PER ONTINYENT (COMPROMÍS)

1. JOAN GILABERT OVIEDO
2. FRANCESC QUESADA FERRE
3. SILVIA UREÑA REGUART
4. VICENT XAVIER VILA MAS
5. ELVIRA TORTOSA BALLESTER
6. VICENTE JUAN EGEA SORIANO
7. LIDIA CHAFER MOLINA
8. ROBERT PENADES MAYOR
9. MARIA REMEI ESPI DURA
10. NICOLAU CALABUIG SERNA
11. ALMUDENA JUAN DONAT
12. DAVID GIRONES MICO
13. NEUS PENADES MAYOR
14. FRANCESC ALBERO DEVESA
15. MILA SORIANO UBEDA
16. EVARIST BENEYTO I MANCEBO
17. MARIA MICO BARBERA
18. JOSEP SANCHIS SANCHIS
19. IOLANDA TORRO FERRERO
20. JOSE ANTONIO PLA ROS
21. JOSEP ANTONI FRANCES ESTEVE
Suplents
1. JOSE RAFAEL CANO ALFONSO

Candidatura núm.: 24.
ESQUERRA UNIDA PAÍS VALENCIÀ: ACORD CIUTADÀ (EUPV:AC)

1. Paula García Girones
2. Vicent Guerola I Sais
3. Laura Mollá Cambra
4. Vicent Manuel Revert Mestre
5. Sandra Arjona Calatayud
6. Jose Vicente Soler Girones
7. Maria Carmen Fernandez Carbonell (Independent)
8. Enrrique Montesinos Gimenez
9. Maria Carmen Blasco Tortosa
10. Enrrique Sanz Pastor
11. Maria Felisa Gabaldón Ruiz (Independent)
12. Juan Vicente Tomás Torró
13. Rosario García Girones
14. Salvador Nacher Codina
15. Asunción Rodriguez Zafra (Independent)
16. Roberto Mollá Galbis
17. Dolores Peralta Rico
18. Rafael Aparisi Rico
19. Maria Remedios Micó Ripoll (Independent)
20. Teresa Mollà Castells
21. Manuel Ruiz Felipe

Candidatura núm.: 37.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. FILIBERTO TORTOSA CAMOS
2. JOSE LUIS CLIMENT MALPARTIDA
3. MARIA MERCEDES PASTOR CALABUIG
4. JOSE VICENTE GARCIA MARTINEZ (Independent)
5. CRISTINA SORIANO UREÑA
6. FRANCISCO PENADES PARRAS
7. MANUEL BARTUAL MARTI
8. MARIA EUGENIA PASTOR COLL
9. ALBERTO GARCIA JUAN
10. SANDRA VALLES FERNANDEZ
11. BLAS TOMAS IBAÑEZ
12. PABLO MORALES BORRAS
13. MARIA JOSE SORIANO LOPEZ
14. PABLO REVERT FERNANDEZ
15. MARTA MARIA LOPEZ FERNANDEZ
16. IVAN BENAVENT FITA
17. JOSE MIGUEL GANDIA SANZ
18. CRESCENCIA GARCIA GARCIA
19. MARIA PATRICIA RODRIGUEZ FERNANDEZ
20. LUCIA BARTUAL VILA
21. VICENTE VILA QUILIS
Suplents
1. JORGE SANZ BORRELL
2. JOAN GARRIDO SANCHIS
3. MARIA CARMEN FITA GRAMAGE
4. MONICA BERNAT JUAN

Candidatura núm.: 41.
UNIÓN PROGRESO Y DEMOCRACIA (UPyD)

1. ANTONIO PÉREZ GARCÍA
2. RAÚL MARTÍNEZ MARTÍNEZ
3. ROCÍO MORENO CHAGUACEDA
4. JAVIER SANZ LLOPIS
5. NURIA CANO CAMPAYO
6. ARTURO PÉREZ POLO
7. JOSÉ MANUEL MOLLÁ GALBIS
8. BERNABÉ MANCEBO GÓMEZ
9. MILA SORIANO CALABUIG
10. MANUELA MARTÍNEZ FERRER
11. MANUEL TORRÚS AGUAYO
12. JOSÉ ANTONIO MICÓ FRÍAS
13. JOSÉ FRANCISCO ESPARZA SORIANO
14. RAQUEL HERRERO RUIZ
15. BEGOÑA MAHÍQUES LLOPIS
16. GONZALO RUBIO MOMPÓ
17. PATRICIA RAFAEL SÁNCHEZ
18. MERCEDES GUERRA MUEDRA
19. JAVIER ANTONIO BARRÉS GALDÓN
20. MARÍA ISABEL GARCÍA ABELLÁN
21. JUAN FRANCISCO CÓZAR ESPARZA

Otos

Candidatura núm.: 8.
COMPROMÍS PER OTOS (COMPROMÍS)

1. MARIO MIRA ALFONSO
2. IRMA ALFONSO UBEDA
3. JOAN OLIVARES ALFONSO
4. MARÍA INÉS ALFONSO MONZÓ
5. JUAN LUIS GIL BORONAT
6. MARIA TERESA MOLTO SEGUI
7. AITANA PLA MICO
Suplents
1. LIDIA SPERANDIO
2. RAFAEL GUEROLA GUERRERO
3. EMILIO JOSE MIRA QUILIS

Candidatura núm.: 49.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. JULIA ANTONIA ROMERO LOPEZ
2. RAMON SERRANO DARRIBA
3. OMAIRA VANESSA LOPEZ BELTRAN
4. MARIA JESSICA MORENO RICART
5. MANUELA RUEDAS MARTINEZ
6. AMPARO BRUNCHÚ CABALLER
7. GEORGINA MARIA SORIANO MAESTRE

Candidatura núm.: 51.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. CARMELINA PLA SILVESTRE
2. ADRIAN CUESTA SANCHEZ
3. MARIA INMACULADA SANZ HERNAMPEREZ
4. ADOLFO JOAQUIN GADEA LOPEZ
5. ANA MARIA GOMIS PEREZ
6. CARLOS MANZANA LACUEVA
7. VICTOR CAMINO MIÑANA

El Palomar

Candidatura núm.: 15.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. JORDI VILA VILA
2. EVA MARIA SOLER FERRI (Independent)
3. HORACIO VIDAL GUERRERO
4. JUAN MANUEL GUERRERO ORTEGA
5. MARIA BOLINCHES CALABUIG (Independent)
6. DAVID GUERRERO GARCIA (Independent)
7. ELISA BARBER ALBIÑANA
Suplents
1. RAUL GUERRERO ALBIÑANA
2. MARIA CONSOLACIÓN ALBEROLA GARBI

Candidatura núm.: 47.

PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. JOSE ANTONIO MORAN GUERRERO
2. JOSE HECTOR BARBER MONTANER
3. LUCAS POLICARPO CERDA
4. REMEDIOS DURA NACHER
5. MARIA DESAMPARADOS GUERRERO DURA
6. JOSE PLA DESCALS
7. MANUEL MARIA YARZA CAÑELLAS

Candidatura núm.: 52.
COMPROMÍS PER EL PALOMAR (COMPROMÍS)

1. JOAN SANCARLOS MARTI
2. VICENTE SALVADOR IBARS GUERRERO
3. SERGI MARTI SANZ
4. REMEDIOS GONZALEZ PONT
5. BEATRIZ CLIMENT ALONSO
6. PATRICIA VIDAL VIDAL
7. ABEL FRANCISCO ALBIÑANA POLICARPO
Suplents
1. JOSE LUIS GIL VINADER
2. RAQUEL SEGUER BATALLER
3. JUAN VICENTE IBARS TORMO

Pinet

Candidatura núm.: 1.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. ANA MARIA BIXQUERT HUGUET
2. JOSE LUIS CATALA CANET
3. NEUS MAHIQUES MAHIQUES
4. VICTOR MAHIQUES GARCIA

Candidatura núm.: 2.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. JUAN RAMON CHISMOL MAHIQUES
2. GONZALO CATALA MAHIQUES
3. MARIA DOLORES SUÑER VAZQUEZ
4. JOSE RAFAEL BADENES PALMER

La Pobla del Duc

Candidatura núm.: 54.
COMPROMIS PER LA POBLA DEL DUC: COMPROMIS (COMPROMIS)

1. En LEON MOMPO NAVARRO (COMPROMIS)
2. En DAVID MOLLA ROMERO (COMPROMIS)
3. En JOSE MIGUEL MIRA MOSCARDO (COMPROMIS)
4. Na PATRICIA MONPARLER NAVARRO (COMPROMIS)
5. Na TAMARA TORMO ALBERT (COMPROMIS)
6. En VICENTE CALABUIG BOSCA (COMPROMIS)
7. En JOSE MANUEL MARCO LOPEZ (COMPROMIS)
8. Na INMACULADA SOLER MIGUEL (COMPROMIS)
9. Na GAL.LA GIRONES GARCIA (COMPROMIS)
10. En JUAN CARLOS ADAN FERRANDO (COMPROMIS)
11. En FERRAN AUSINA SEBASTIA (COMPROMIS)
Suplents
1. Na ISABEL MARTINEZ GARCIA (COMPROMIS)
2. N'EFREN MOMPARLER NAVARRO (COMPROMIS)
3. En JACOB MOMPO NAVARRO (COMPROMIS)
4. Na VANESSA PACHETA SANFELIX (COMPROMIS)

Candidatura núm.: 76.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. Don VICENT GOMAR MOSCARDÓ
2. Doña MARÍA CARMEN CATALÀ SOLER
3. Don JORDI BRAVO MOSCARDÓ
4. Doña NADIA BATALLER FENOLLOSA
5. Don DANIEL MARTÍ FAYOS
6. Don ESTEVE CLIMENT FAYOS
7. Don GUILLERMO GARCÍA CLIMENT
8. Doña ÀNGELA GARCÍA FAYOS
9. Don ROBERTO FAYOS MIÑANA
10. Don VICENT FAYOS CALABUIG
11. Doña SUSANA FERRER BOSCÁ
Suplents
1. Don DAVID MONTAGUT BENAVENT
2. Don JOSÉ GOMAR MIQUEL
3. Doña MARIAN GARCÍA LLORENS
4. Don SATURNINO LOZANO LÓPEZ
5. Don ANDRÉS ANDRÉS MOSCARDÓ

Candidatura núm.: 88.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. NATALIO JOSE NAVARRO PELLICER
2. JOSE GARCIA MOYANO
3. MARIA ANGELES SANDIEGO PERELLO
4. MARIA LORENZA BATALLER BATALLER
5. ALBERTO FERRANDO FERRER
6. GUILLERMO GARRIGOS ESCRIVA
7. DAVID FENOLLAR FAYOS
8. VICENTE FAYOS MONTANER
9. VICENTE RAMON SOLER PERELLO
10. JULIAN MOSCARDO BATALLER
11. JUAN MIÑANA LLORENS
Suplents
1. SALVADOR CLIMENT UREÑA

Candidatura núm.: 110.
AGRUPACIO INDEPENDENT DE LA POBLA DEL DUC (AIPD)

1. CATALINA ANA MARCHIRANT FERRER
2. JUSTO BONET NADAL
3. VICENTA ESPI MARTINEZ
4. MOISES TORMO MARTINEZ
5. RAFAEL CAMPILLO GOMAR
6. FRANCISCO GINER TORMO
7. MIGUEL SANJAIME FERRER
8. RICARDO GARCIA SOLER
9. BLAS GARCIA LLORENS
10. JOAN ANTONI BATALLER MORANT
11. ENEDINA FAYOS NAVARRO
Suplents
1. RAQUEL JOSEFA SENDRA BERTO
2. RAFAEL FERRER CLIMENT
3. RAUL BOSCA MOLLA
4. VICTORIO CORTELL BOSCA

Quatretonda

Candidatura núm.: 38.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. ENRIQUE BENAVENT OLTRA
2. EMPAR OLTRA I ASUNCIÓN
3. TRINIDAD ESPÍ BENAVENT
4. JAVIER ALBEROLA BENAVENT
5. BEGOÑA BENAVENT VIDAL
6. VICENTE BENAVENT ALBEROLA
7. VICENTE OLTRA BENAVENT
8. JAIME BENAVENT OLTRA
9. ANA BENAVENT BENAVENT
10. JOSÉ PRATS BENAVENT
11. RAFAEL MAHIQUES PLA
Suplents
1. DAVID MAHIQUES ALBEROLA
2. BIENVENIDA ALBEROLA BENAVENT
3. MARÍA TERESA ASUNCIÓN PRATS

Candidatura núm.: 80.
BLOC-COMPROMIS (COMPROMIS)

1. AINA BENAVENT GIMENEZ (COMPROMIS)
2. JORDI NADAL OLTRA (COMPROMIS)
3. SERGI OLTRA HUGUET (COMPROMIS)
4. JOAN JOSEP OLTRA CUQUERELLA (COMPROMIS)
5. CLARA CLIMENT OLTRA (COMPROMIS)
6. NEUS GARCIA BENAVENT (COMPROMIS)
7. RAÜL OLTRA BENAVENT (COMPROMIS)
8. SALVADOR GRANCHEL CLIMENT (COMPROMIS)
9. LLORENÇ BENAVENT BENAVENT (COMPROMIS)
10. MARIA DEL CARME BENAVENT I SANLEÓN
(COMPROMIS)
11. VICENT HILARI PRATS MAHIQUES (COMPROMIS)
Suplents
1. VICENTE MIGUEL BENAVENT BENAVENT
(COMPROMIS)
2. SALVADOR CLIMENT ALBEROLA (COMPROMIS)
3. RAFAEL BENAVENT VIDAL (COMPROMIS)

Candidatura núm.: 95.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. JOSE LUIS OLTRA FERRERO
2. VICENTE SALVADOR BENAVENT ALBEROLA
3. JUSTO OLTRA BENAVENT
4. ANA ISABEL BENAVENT MARGARIT
5. JOSE LUIS COGOLLOS PRINI
6. HECTOR MARGARIT ALBEROLA
7. MARIA CANET BENAVENT
8. JAIME MAHIQUES BENAVENT (Independent)
9. PALOMA OLTRA BENAVENT
10. VICENTE SANCHIS HUESCA
11. ANTONIO VIDAL SENTANDREU
Suplents
1. JUAN JOSE NADAL CANET
2. JUAN ENRIQUE CANET VIDAL
3. ERNESTO OLTRA ALBEROLA

El Ràfol de Salem

Candidatura núm.: 1.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. JORGE MENGUAL MIRALLES
2. SALVADOR JORDA CALATAYUD
3. CARLOS GRAU FRASQUET
4. JORGE GRAU CRESPO
5. ANGELES CHAFER MARTINEZ
6. ANTONIO ORTEGA PUENTES
7. REMEDIOS MARTINEZ MENGUAL
Suplents
1. INMACULADA VAYA FENOLLAR

Candidatura núm.: 2.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. CAROLINA MENGUAL CORTELL
2. GUSTAVO HERNANDEZ GOMAR
3. MARCOS GARCIA MONTANER
4. BALDOMERO ARGENTE BOSCH
5. ARACELI MENGUAL CORTELL
6. INMACULADA CLOQUELL GOMAR
7. ALEJANDRA SANDRA CORTES MARTINEZ
Suplents
1. ROSA MARIA PASTOR GILABERT
2. ALBERTO BELLVIS MENGUAL
3. ANTONIO SENABRE ANDRES

Rugat

Candidatura núm.: 1.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. JORDI ESCRIVA GARCIA
2. FELIPE ORTOLA CODINA (Independent)
3. RAIMUNDO HIDALGO CABRERA
4. MIGUEL GOMAR JUAN
5. JOSE GISBERT FRASQUET

Candidatura núm.: 2.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. MARIA CARMEN MARTINEZ TORTOSA
2. DANIEL DOMINGO CAMARA PEREZ
3. VICENTE ANDUJAR CABANILLES

Sant Pere d'Albaida

Candidatura núm.: 42.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. Don MIGUEL JUAN VIDAL
2. Doña MARÍA DOLORES ORTOLÁ ESPARZA
3. Don JOSÉ RICARDO ALBERT GARCIA

Candidatura núm.: 97.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. Don JOSE MORGAN GARCIA GOMEZ
2. Don FRANCISCO JOSE BRUNO GILABERT
3. Don CARLOS GIL MORAN

Terrateig

Candidatura núm.: 1.
CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (C's)

1. MARIA ISABEL ESPARZA CAMARENA
2. MARIA AMPARO CAMARENA PENALBA
3. DAVID GRAU FERRER
4. MANUEL GARCIA MONTAGUT
5. JOSE EVARISTO MARTÍNEZ CLIMENT
6. MICHAEL HALL BRITISH CITIZEN
7. MARTA MONTAGUT GESA
Suplents
1. JOAN SEGUI ESPARZA

Candidatura núm.: 2.
PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. CELIA JUAN ESCRIVA
2. MARIA PILAR VIDAL MORENO
3. JUAN LUIS CLIMENT PENALBA
4. ASUNCION CATALA CATALA
5. BARRY MINETT
6. JAVIER FERRER ARTES
7. MATILDE MARTINEZ CATALA
Suplents
1. GEMA MONTAGUT HUGUET
2. ROSA ANA SIGNES MARTINEZ
3. MARIA TERESA GARCIA ESTRUGO

Candidatura núm.: 3.
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. MARIA ISABEL SANCHEZ GUTIERREZ
2. NIEVES PEREZ GARCIA
3. MARCOS BERLANGA BONDIA
4. MARIA CONSUELO POLO CEBELLA
5. EDUARDO GARCIA LOPEZ
6. JUAN PEDRO NAVARRO NEVADO
7. VICENTA LLORIS VICARIA

Men?ame